Підвищення тарифів на гарячу воду та опалення в Харкові: стали відомі подробиці | Toprealtor

Підвищення тарифів на гарячу воду та опалення в Харкові: стали відомі подробиці

Підвищення тарифів на гарячу воду та опалення в Харкові: стали відомі подробиці

В КП «Харківські теплові мережі» нарешті відкрито заговорили про тарифи.

"Тарифи на централізоване опалення становитимуть: для абонентів житлових будинків з домовими і квартирними приладами обліку теплової енергії - 1307 грн 39 коп./Гкал (наразі - 1238 грн 88 коп./Гкал, підвищення - на 68 грн 51 коп.). Для абонентів житлових будинків без домових і квартирних приладів обліку теплової енергії - 33 грн 44 коп. за 1 кв. м на місяць (наразі - 31 грн 69 коп., підвищення - на 1 грн 75 коп.)», - повідомила заступник генерального директора КП «Харківські теплові мережі» з економіки Марина Магомедова.

Вона повідомила, що тариф на гаряче водопостачання: за умови підключення рушникосушарки до систем гарячого водопостачання встановлює - 80 грн 71 коп. за 1 куб. м (наразі - 73 грн 29 коп., підвищення - на 7 грн 42 коп.), за умови відсутності приладу - 74 грн 85 коп. за 1 куб.м (наразі - 67 грн 74 коп., підвищення на 7 грн 11 коп). На підвищення тарифів впливає одразу декілька чинників.

"Більшою мірою - збільшення рівня мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму. У тарифі для населення цей показник не переглядався з 2016 року. Також зросла вартість купованої теплової енергії, послуг водопостачання і водовідведення", - повідомила Марина Магомедова.

Як вона зазначила, середня зп на підприємстві - 6 тис. 500 грн при тому, але середня на промислових підприємствах України - близько 9 тис. грн. Штат слюсарів і ремонтників укомплектований на 70-80%, та сьогодні бракує газозварювальників. "Утримуємо кадри за допомогою заохочень і доплати, але зростання рівня зарплати є необхідним", - вона зауважила.

Генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєва каже, що згідно з вимогою НКРЕКП, включена в тариф середня зарплата на підприємстві має бути на рівні середньої зарплати по регіону.

Він також наголосив, що: «це неправильний підхід. У Харківському регіоні середня зарплата значно нижча, ніж в цілому по Україні. Річ у тому, що у нас зараз в основному працює переробна промисловість, а в регіонах, де розвинута сировинна, добувна промисловість, зарплата досить висока. Наше підприємство - друге за потужністю в Україні після «Київенерго». До нашого комунального підприємства входять ТЕЦ-3 і Салтівська котельня, яка за потужністю майже така ж, як потужність усіх запорізьких теплових мереж. Однак у Запоріжжі розмір середньої заробітної плати вищий. Це питання треба переглядати, і ми будемо цим займатися. Сьогоднішнє засідання - один з кроків для досягнення справедливості в цьому питанні».

Очікується підвищення заробітних плат на 17-20% одразу після зміни тарифів.

18 червня в КП «Харківські теплові мережі» вперше відкрито обговорили необхідності підвищення тарифів на постачання централізованого опалення і гарячої води. Необхідність пов'язана зі збільшенням прожиткового мінімуму і вартості послуг водопостачання та водовідведення.

 

почему выбирают нас?

Мы помогаем экономить ваше время и ваши деньги

Самая полная база лучших объектов Харькова в Премиум-сегменте: 200 коттеджей, 300 квартир, 350 участков
why

Актуальная и достоверная информация

Регулярный прозвон продавцов гарантирует своевременное изменение данных на сайте и отсутствие неактуальных предложений. Убедитесь сами, насколько достоверна наша информация!

Только у нас карты-схемы лучших коттеджных поселков

Больше нигде вы не найдёте схемы коттеджных посёлков Сокольники, Флоринка, Новая Флоринка, Парк Хаус, Роял Клаб, Форест, Лесное
Оперативное обновление стоимости объектов

Оперативное обновление стоимости объектов

Мы предоставляем оперативную информацию по изменению цены объекта в процессе его продажи

NEW! Эксклюзивная информация по проданным объектам

Любой продавец недвижимости, получив регистрацию на нашем сайте, может сравнить стоимость своего объекта с теми, которые были недавно проданы

Индивидуальный подход к каждому клиенту

C нами приятно работать как покупателю квартиры, так и продавцу супермаркета
whynew

Самая широкая информированность по любой категории объектов

Наши клиенты получают исчерпывающие ответы по самым сложным вопросам

Деловые вcтречи проводим в офисе на ул.Сумской 126

-удобная парковка,
-презентации на большом экране,
-оригиналы документов для изучения юристами
week

Обеспечиваем консультирование клиентов от презентации до новоселья в режиме 24/7

любые вопросы, связанные с приобретением недвижимости, расходами на содержание и налогообложение, оформление документов

Консалтинг

помогаем в подготовке документов, консультируем по всем смежным вопросам, "нулёвки" по коммунальным службам, помощь с подбором дизайнера или архитектора по вашему вкусу

Фишка для коллег

Для зарегистрированных пользователей добавлен функционал скачивания оригинальных фотографий объектов в HD-качестве, а также добавляется функционал мониторинга объектов, снятых с продажи и проданных

NEW! On-line realtor

только мы предоставляем услугу удалённого просмотра объекта для иногородних клиентов