Продам затишний будинок Павлово Поле поруч з лісопарком. Є відеоогляд.

Переглядів: 828 Знайти на карті
Дома на Павловом поле Дома Харьков

станом на 25/09/2025

Сподобався об'єкт? Оцініть його

Продам затишний будинок поруч з лісопарком

По проспекту Науки за церквою

З ремонтом і меблями

Загальна площа 207м2

Код об'єкта 30079

  • # 8 соток
  • 207 м2
  • 2
  • 2
Опис об'єкта

Продам уютный коттедж с видом на лесопарк, расположен в 500 метров от проспекта Науки. Дом построен по всем канонам современной минималистической архитектуры. В то же время в доме светло и уютно, в интерьере широко распространены элементы винтажного дизайна и арт-деко: контраст чёрного с золотом, мебель с элементами барокко, роскошные люстры и обилие викторианских картин. Подбор элементов в интерьере потребовал длительной и кропотливой совместной работы владельцев дома с дизайнером, но в итоге получился эффектный, но при этом комфортный и ненавязчивый стиль. В этом доме с комфортом разместится семья из 2-3-х человек. На первом этаже всё продумано для общения и отдыха: в гостиной можно посидеть перед камином, из светлой столовой вы можете как выйти на летнюю веранду, так и на улицу, а второй этаж- это приватная зона с 2-мя спальнями с выходами на широкие лоджии. На участке выполнено профессиональное озеленение, высажено большое количество красивых деревьев и кустарников, над гаражом есть гостевое помещение со своим санузлом и домик для охраны. Сегодня у вас есть возможность купить дом за половину стоимости. Есть полный видеообзор дома! Успейте сделать выгодное вложение!

Продам затишний котедж з видом на лісопарк, розташований за 500 метрів від проспекту Науки. Будинок збудований за всіма канонами сучасної мінімалістичної архітектури. У той же час у будинку світло і затишно, в інтер'єрі широко поширені елементи вінтажного дизайну та арт-деко: контраст чорного із золотом, меблі з елементами бароко, розкішні люстри та різноманітність вікторіанських картин. Підбір елементів в інтер'єрі зажадав тривалої та кропіткої спільної роботи власників будинку з дизайнером, але в результаті вийшов ефектний, але при цьому комфортний та ненав'язливий стиль. У цьому будинку з комфортом розміститься сім'я з 2-3 осіб. На першому поверсі все продумано для спілкування та відпочинку: у вітальні можна посидіти перед каміном, зі світлої їдальні ви можете як вийти на літню веранду, так і на вулицю, а другий поверх - це приватна зона з двома спальнями з виходами на широкі лоджії. На ділянці виконано професійне озеленення, висаджено велику кількість красивих дерев та чагарників, над гаражем є гостьове приміщення зі своїм санвузлом та будиночок для охорони. Сьогодні ви маєте можливість купити будинок за половину вартості. Є повний відеоогляд удома! Встигніть зробити вигідне вкладення!

Читати далі
Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення :
Центральне водопостачання - 16,032 грн/м3
Електроенергія:
Фіксована ціна на електроенергію незалежно від обсягу споживання - день - 4,32 грн/кВт/год, ніч - 2,16 грн/кВт
Відповідно до змін до Податкового кодексу, внесених Законами України №1791-VIII від 20.12.2016 та №1797-VIII від 12.12.2016, а також рішення сесії Харківської міської ради, податок на володіння даним об'єктом у 2025 р. становить 6 960 грн.
  • Територія, що охороняється
  • Відеоспостереження
  • Охоронна сигналізація
  • Гараж окремо від будинку
  • Автономна каналізація
  • Центральний водопровід
  • Електричне опалення
  • Твердопаливний котел
  • Піролізний котел
  • Конвектори вмонтовані в підлогу
  • Без підвалу
  • Другий поверх не мансардний
  • Панорамне скління
  • Будинок із газоблоку
  • Фасадна штукатурка
  • Цегляний паркан
  • Сучасна теплоізоляція
  • Кондиціонування
  • Теплі підлоги
  • Дизайнерський ремонт
  • Домашній кінотеатр
  • Електропривод воріт
  • Ландшафтний дизайн
  • Автоматична система поливу
  • Система дренажів
  • Басейн на вулиці
  • БАРБЕКЮ
  • Альтанка
  • Лоджія
  • Веранда
  • Камін
  • Еко-френдлі технології
  • Wi-Fi
  • Вид на парк
  • Територія для прогулянок
  • Поруч парк
  • Гостьовий будинок
  • Ділянка приватизована
  • Металопластикові вікна
Cмотреть на карте
Ваш агент
Віталій Вікторович Віталій Вікторович | Toprealtor
Залишити повідомлення
Неправильно заповнене поле
Неправильно заповнене поле
Неправильно заповнене поле
Неправильно заповнене поле
Схожі об'єкти

як ми працюємо

telephone

Заявка

question

Підбір об'єкта

dog

Договір на обслуговування

Перегляд об'єкта

doc

Перевірка документів

dogovor

Оформлення попереднього договору

document

Підготовка документів до угоди

money

Оформлення купівлі-продажу об'єкта

Схеми котеджних селищ